Pomoc_Julcia
Onkologiapila
Certyfikat
Ważne informacje - bezpieczeństwo pacjentów i personelu, 01.04.2020
Ważne informacje - bezpieczeństwo pacjentów i personelu Do Pacjentów Szpitala Specjalistycznego w Pile   Szanowni Państwo,   Szpital Specjalistyczny w Pile jest największym świadczeniodawcą[...]
Więcej
Certyfikat

Informacje

 


 

 


 

 


 

 

Uwaga: Zmiany w funkcjonowaniu Przyszpitalnych  Poradni Specjalistycznych.
W związku z sytuacją epidemiologiczną COVID -19 dla  bezpieczeństwa i pacjentów  i personelu  Przyszpitalne Poradnie Specjalistyczne :

Okulistyczna, Chirurgii Klatki Piersiowej, Ginekologiczno-Położnicza, Neurochirurgiczna, Onkologiczna, Otolaryngologiczna, Chorób Wewnętrznych, Dziecięca czasowo do odwołania udzielają teleporad.

 


 

 


 

Plan dojazdu do puntu pobrań DRIVE THRU

 

Pracownia mikrobiologii ZDL Szpitala  Specjalistycznego w Pile, do odwołania badania od pacjentów ambulatoryjnych przyjmować będzie wyłącznie do godziny 15:00.

 


 

Konferencja na temat przejęcia pracowników pilskiego szpitala
przez firmę Niro Sp. z o.o.CENNIK USŁUG W ZAKRESIE ŚWIADCZEŃ MEDYCZNYCH I INNYCH WYKONYWANYCH W SZPITALU SPECJALISTYCZNYM W PILE IM. STANISŁAWA STASZICA


 

SZPITAL SPECJALISTYCZNY W PILE  W PEŁNYM ZAKRESIE UDZIELA ŚWIADCZEŃ ------ CZYTAJ WIĘCEJ


 

 


 


 

 

SZANOWNI PAŃSTWO, BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA ZAWIESIŁA DZIAŁALNOŚĆ DO ODWOŁANIA.

 


 

PORODY RODZINNE

UWAGA!!! Czasowo zawieszone zostają porody rodzinne od dnia 16.10.2020r.
- decyzją Dyrektora - Wojciech Szafrański

ZASADY PROWADZENIA PORODÓW RODZINNYCH W SZPITALU SPECJALISTYCZNYM W PILE OD DNIA 28.05.2020R.

 

 


 

 

Szanowni Państwo,
uprzejmnie prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi informacjami na temat wirusa Covid-19

 

 

 


 

 


 

W dniu 20.04.2020r. w Szpitalu Specjalistycznym w Pile im. Stanisława Staszica ul. Rydygiera1 odbędą się bezpłatne badania USG Aorty brzusznej zapisy pod numerem telefonu 503-075-095
Czytaj dalej>>

 


 

Zadanie zrealizowane przy dofinansowaniu ze środków budżetu Powiatu PilskiegoPRZYSZPITALNE PORADNIE - GODZINY OTWARCIA

 


 

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica w ramach Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych przystąpił do realizacji Programu Badań Przesiewowych raka jelita grubego.
Czytaj dalej>>


 


Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Pile informuje, że zaplanowane przyjęcia pacjentów do Szpitala na podstawie skierowania (zgodnie z wcześniej ustalonym terminem), odbywają się w Punkcie Przyjęć Planowych – wejście główne do Szpitala, blok D, niski parter.

 


 

ZBADAJ SIĘ BEZPŁATNIE !!! 

   PROGRAM PROFILAKTYKI RAKA PIERSI - ZAPRASZAMY NA MAMMOGRAFIE!

 


 

Szanowni Państwo


Szpital Specjalistyczny w Pile to samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej, którego głównym celem jest zaspokajanie potrzeb zdrowotnych mieszkańców miasta Piły i okolic. Lokalizacja Szpitala z dala od zgiełku komunikacji miejskiej oraz otoczenie pięknymi leśnymi terenami stanowią dodatkowe walory estetyczne, a bliski kontakt z naturą (park-tarasy spacerowe) przyspieszają powrót do zdrowia.

Proponujemy opiekę medyczną o zindywidualizowanym podejściu, zogniskowaną na potrzeby pacjenta. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług medycznych, respektowanie praw pacjenta i ciągłe kształcenie personelu medycznego.

Świadczymy szybką i kompleksową diagnostykę, leczenie i rehabilitację, prowadzimy działalność dydaktyczną w dziedzinie nauk medycznych w ramach szkolenia lekarzy i innych zawodów medycznych, a w odrębnym zakresie zawodów niemedycznych.

Dążymy do realizacji szeroko rozumianej i niewątpliwie trudnej misji, która przyświeca Szpitalowi od dawna:

"Przede wszystkim chory
---
w Nim odnajdujemy siłę do ciężkiej pracy"

 
       Pragniemy stale doskonalić poziom świadczonych usług, zwiększyć wiarygodność Szpitala na rynku oraz spowodować wzrost zaufania pacjentów. Prowadzimy badania ankietowe, oceniające poziom zadowolenia pacjentów. Pozyskane w ten sposób informacje dają nam możliwość spojrzenia na jakość świadczonych usług przez pryzmat oczekiwań Państwa i służą poprawie jakości usług medycznych udzielanych w naszym Szpitalu.

       Zwiększamy świadomość personelu w takich obszarach jak: nadzór nad aparaturą medyczną, kontrola zakażeń szpitalnych, ujednolicenie i wdrożenie procedur higienicznych i związane z nim ujednolicenie polityki dotyczącej gospodarki lekiem, udoskonalenie dokumentacji medycznej, a nadrzędnie poprawa opieki nad pacjentem i jego bezpieczeństwem podczas hospitalizacji.

      Nasze doświadczenie, wiedza oraz troskliwość zostały docenione. Jesteśmy laureatami prestiżowego konkursu "Wielkopolski HIT 2001", rok rocznie od 2005 r. jesteśmy finalistami ogólnopolskiego rankingu „Bezpieczny Szpital”. W 2005 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością  i legitymujemy się Certyfikatem ISO. Za rok 2008 otrzymaliśmy tytuł honorowy od Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile, uchwałą Zarządu Powiatu Pilskiego „Lidera Sukcesu” oraz Nagrodę Specjalną im. Stanisława Staszica.
                                                                     

                  Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Pile.